Kam na první rande? No přece na dobrou kávu!

Kam na první rande? No přece na dobrou kávu!

Snad každému, kdo se seznamuje nejen online a čeká ho první schůzka, vrtá hlavou otázka, kam na první rande. Možností je spoustu, ale ne každá je tak vděčná a vlastně nevinná, jako první rande u dobré kávy. Proč? Káva vám může v seznamování výrazně pomoci.

Dobrá káva vás dostává na stejnou vlnu

Nemusíte být odborníkem na dobrou kávu, ale prostě si ji dopřát s někým, s kým vás osud dal dohromady. Velkou výhodou je to, že vás kvalitní káva doslova zahalí svou vůní a vytvoří vám velice příjemné prostředí na vašem prvním rande.

A ono to vůbec nemusí být první rande s někým ze seznamky, ale třeba jen setkání s kamarádem, kamarádkou, nebo pracovní schůzka. Je dokonalé, jak dobrá káva dokáže splynout společně se záměrem, který máte v plánu.

Nemusí to být v kavárně. Vezměte si kávu s sebou!

Pokud nepatříte mezi typy, co vysedávají v kavárně a prostě jim to prostředí příliš neříká, tak si prostě vezměte kávu s sebou, třeba na procházku a dejte si ji s něčím sladkým třeba v parku, ať už v trávě, nebo na nějaké lavičce.

Velkou výhodou je to, že se zbavíte takového toho závazného pocitu, že to musí dopadnout jen a jen dobře a ne jinak. Nebudete tolik nervózní, budete se cítit mnohem lépe a uvidíte, že i vaše konverzace a celková chvíle bude uvolněnější.

Teprve hledáte novou známost na seznamce?

To vůbec nevadí, máme pro vás dva dobré tipy. Zpříjemněte si hledání na seznamce dobrou kávou a buďte trpěliví, nespěchejte a pečlivě si vybírejte. Prostě si denně udělejte příjemnou, a přitom užitečnou chvíli – seznamka a káva k tomu – úžasných 20 minut denně, které vám mohou změnit život a pokud ne, požitek z kávy už vám nikdo nevezme.

A pokud můžeme doporučit konkrétní seznamku, pak je to velice přehledná a česká seznamka plná lidí – randino.cz.

Hodnocení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*