Elektrický mlýnek DeLonghi KG89 – ideální mlýnek do každé domácnosti

Elektrický mlýnek DeLonghi KG89 – ideální mlýnek do každé domácnosti

DeLonghi je italský výrobce domácích spotřebičů, který se na trhu poprvé objevil v roce 1902. Díky mnohaleté tradici, velkému množství zkušeností a vývozu pro duktů do více než 75 zemí světa, jsou výrobky této italské značky velmi kvalitní a propracované. To je i případ tohoto mlýnku na kávu.

Elektrický mlýnek na kávu DeLonghi KG89 je ideální možnost jak pohodlně a snadno namlít kávu i doma. Jedná se o kvalitní mlýnek s jedním nepohyblivým a jedním otáčivým mlecím kamenem z oceli. Mlýnek umožňuje nastavit stupeň mletí od jemné po hrubé, proto se hodí pro přípravu různých druhů káv.

Bez mlýnku na kávu není možné připravit dobrou a kvalitní kávu. Káva totiž do třiceti minut po namletí začne ztrácet aroma, proto je třeba na každý šálek namlít čerstvou kávu. Koupená namletá káva nikdy nebude tak dobrá a kvalitní jako káva, kterou si sami namelete. A od toho je tu právě tento mlýnek.

Elektrický mlýnek DeLonghi KG89 skladem a navíc dnes 9.12.2022 za akční cenu.

Elektrický mlýnek DeLonghi má příkon 1350 wattů, což je dostatek pro jednoduché a pohodlné mletí. Umožňuje nastavit hrubost mletí, má kapacitu pro namletí kávy na 12 šálků najednou. Pohodlně a snadno se ovládá pomocí jednoduchého tlačítka. Nádobky na mletou kávu i na kávová zrna jsou průhledné, proto máte nad mletím kávy kontrolu. Nádoba na zrnkovou kávu má obsah 120 gramů, takže ji nemusíte neustále dosypávat a nádoba na mletou kávu, je vyjímatelná, takže se s ní snadno a pohodlně manipuluje, díky tomu se z ní káva snadno přesypává do kávovaru, frenchpressu nebo třeba moka konvičky.

French press

Čtěte také

Jak na French Press?

Při použití jednoduše nasypte zrnkovou kávu, zvolte hrubost mletí a počet šálků kávy a mlýnek zapněte. Sám mlýnek vám namele potřebné množství kávy pro vámi zvolený počet šálků.

Zkrátka a dobře, elektrický mlýnek na kávu DeLonghi KG89 je ideálním pomocníkem do domácnosti. Namele kávu podle vašeho přání a požadavků, snadno a pohodlně se používá a umožňuje nastavit hrubost mletí pro různé přípravu kávy.

Hodnocení

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*