Recenze objednávky na e-shopu cerstvakava.cz

Recenze objednávky na e-shopu cerstvakava.cz

Internetový obchod s kávou a potřebami pro kávomilce www.cerstvakava.cz asi netřeba moc představovat. Je to jeden z nejznámějších českých e-shopů s kávovými potřebami.

Na e-shopu Čerstvá káva lze zakoupit samotnou praženou kávu – kterou můžete koupit jako zrnkovou kávu a nebo v případě zájmu jako mletou kávu, tak nejrůznější potřeby pro přápravu kávy. Seženete zde Chemex, V60, AeroPress ale také desítky typů mlýnků na kávu a nejrůznější kávovary. Vybere si opravdu každý a díky široké nabídce produktů lze na jednom místě objednat kompletní výbavu pro přípravu kávy.

Co jsem si objednal?

Už dlouho mě lákal degustační balíček ČERSTVÁ KÁVA Single-Origin – komplet. Balíček obsahuje celkem 8 druhů kávy po 50g. Najdete v něm kávu: Brazílie Santos, Etiopie Sidamo, Costa Rica Tarrazu, Indie Planta, Kolumbie Supremo, Dominikánská republika Barahona, Guatemala Tres Maria a Keňa Top Masai. Je to tedy ideální balíček pro degustaci kávy prakticky z celého světa.

Kromě tohoto degustačního balíčku pak v mém nákupním košíku skončil AeroPress, mlýnek na kávu Hario Mini-Slim Plus, Hario V60 a filtry pro Hario V60. Mlýnek na kávu byl zrovna v akci a tak jsem neodolal. Už jsem jej znal od kamarádů, kteří si jej velmi chválili a tak jsem věděl, co od mlýnku mohu očekávat.

Za jak dlouho zboží přišlo?

Objednávku jsem vytvořil v neděli večer a v pondělí ráno jsem měl už na mailu zprávu z e-shopu, že je objednávka expedována. V úterý jsem si pak objednávku byl vyzvednout na pobočce Zásilkovny.

Nejčastěji využívám služeb České pošty, protože PPL apod. mají občas problém se k nám dostat a bývá s nimi složitější domluva. Proto mě překvapilo, že jsem na e-shopu nenašel možnost vybrat si k přepravě Českou poštu. Byl jsem tedy vlastně donucen vyzkoušet Zásilkovnu. Naštěstí byla jedna z poboček zastupena v jednom menším lokálním obchůdku. Takže jsem si pro svou objednávku šel jen pár metrů přes ulici.

Jak byla objednávka zabalená?

Balíček byl poměrně velký na to, že jsem si objednal jen pár vzorků a AeroPress. Zboží bylo dobře zabalené. Nic nebylo nijak poničené a produkty byly chráněny bublinkovou výplní. Vzorky kávy jsou v klasickém plastovém sáčku, který je zatavený a abyste se ke kávě dostali, tak prostě kus sáčku odstřihnete – sáček pak lze uzavřít tzv. ZIP utávěrem. V balíčku byl slevový kupon na psí krmivo v nějakém partnerském shopu. Dárek nebo vzorek navíc jsem nedostal – asi jsem už zhýčkaný ostatními e-shopy ale tak nějak jsem jej automaticky očekával.

Seznam zboží z objednávky

AeroPress jsem si chtěl pořídit už dlouho. Je to skvělé udělátko na přípravu opravdu výborné kávy. Navíc manipulace s ním je jednoduchá a kávu připravíte poměrně rychle.

Ruční mlýnek na kávu Hario Mini-Slim Plus je jeden z nejznámějších ručních mlýnků. Manipulace s ním je jednoduchá a díky své velikosti se skvěle hodí i na cesty.

Dripper Hario V60 mám rád. Je to levný a přitom tak úžasný dripper, že je až s podivem, jak skvělou kávu s ním vykouzlíte. Pořídil jsem si tento větší typ pro přípravu více šálků kávy.

Dripper Hario V60 potřebuje ke své funkci filtry. Takže jsem si přidal k objednávce balení 100 ks kávových filtrů.

A konečně degustační balíček zrnkové kávy z celého světa. Musím říct, že to bylo opravdu milé překvapení – nečekal jsem, že káva bude tak skvělá.

Hodnocení

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*