Ruční mlýnek na kávu Hario Mini-Slim Plus

Mlýnek na kávu Hario Mini Slim Plus

Vůně čerstvě namleté kávy je skutečně úžasná. Nic se jí nevyrovná. To samé se dá říci o chuti výsledné kávy, která je připravena právě z čerstvě umleté kávy v ručním mlýnku. Pokud tedy pití kávy propadáte a neumíte si bez šálku výborné kávy představit ani jediný den, je pro vás tento inovativní a velmi populární ruční mlýnek na kávu Hario Mini-Slim Plus dokonalou investicí. Díky jeho kompaktním rozměrům se dá využít i na vašich cestách.

Jak ruční mlýnek na kávu Hario Mini Slim Plus funguje?

Tento mlýnek jako jeden z mála dává svým majitelům možnost, navolit si hrubost mletí své kávy. Velmi snadno v něm namelete na vámi požadovanou hrubost až 30 gramů vaší oblíbené kávy najednou. Mlýnek má lehké plastové tělo a také kvalitní keramické kameny, které namelou vaši kávu přesně tak, jak sami chcete.

Historie ručního mlýnku na kávu Hario Mini Slim Plus

Tento ruční mlýnek na kávu pochází od japonské firmy Hario. To už je samo o sobě zárukou kvality. Za zhruba méně, než pouhé dvě minuty v tomto mlýnku namelete zhruba 30 g kávy, která vám pohodlně vystačí až na 400 ml vody. Vsaďte na osvědčenou klasiku z řad ručních mlýnků.

Proč je mlýnek Hario Mini Slim Plus tak oblíbený?

Kávomilci tento mlýnek moc dobře znají a oblíbili si jej hned z několika důvodů. Jedním z nich je možnost navolení hrubosti mletí. To lze provést jednoduše na základě otočné matice, která se nachází ve spodní části mlýnku. Mlýnek má rovněž velmi odolnou šestihrannou páčku na mletí a jeho údržba je snadná. Mlýnek se dá jednoduše mýt ve vodě. Plastová nádobka mlýnku navíc pojme až 30 gramů kávy.

Jak se mlýnek používá?

  1. Do mlýnku jednoduše nasypete požadované množství zrnkové kávy.
  2. Zvolíte si hrubost mletí této kávy a poté kávu umelete.
  3. Vychutnáte si její intenzivní vůní a můžete se vrhnout do přípravy vašeho oblíbeného kávového nápoje.
Hodnocení

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*