Cafflano Kompresso na cesty

Cafflano Kompresso

Rádi cestujete? A nebo si jen chcete připravit rychlou a zároveň skvělou kávu? Pak vás jistě zaujme Cafflano Compresso, který svou dokonalou technologií nadchne všechny milovníky kávy. Hodí se zejména na cesty, protože k jeho použití nepotřebujete žádnou elektřinu.

Espessovač s vyvinutým systémem

Tento přístroj je velmi kompaktní a lehký. Vejde se vám do každé tašky a díky jeho hydraulickému systému získáte velmi kvalitní kávu, která vás odzbrojí nejen svojí chutí, ale také rychlou přípravou. K přípravě budete potřebovat pouze:

Tento kávovar je vyroben tak, že díky Pascalovému principu budete mít kávu, která je připravována pomocí vysokého tlaku a tak se extrakt krásně projeví na chuti i na vůni. Funkce je obdobná, jako u známějšího AeroPressu.

Jak se Caflanno Kompreso používá

Tento produkt je novinkou na trhu a jeho použití je velmi jednoduché. Kávovar je bezúdržbový, nepotřebujete k jeho umytí ani myčku, ani litry vody. Jeho čistění je velmi jednoduché. Jak už bylo zmíněno, nepotřebujete přívod elektřiny, nebude vás tak obtěžovat ani žádný přívodní kabel. Vždy pamatujte na to, že k jeho použití potřebujete mletou kávu, nejlépe tu, která je čerstvě namletá. Ostudu vám neudělá ani to, jak výrobek vypadá. Jeho design se hodí kamkoliv. V neposlední řáde je Cafflano Compresso vyroben z nezávadných materiálů.

Při zakoupení tohoto  produktu budete mít vše po roce, včetně pěchovadla, které je součástí balení.

Příprava kávy s Cafflano Kompresso
Příprava kávy s Cafflano Kompresso

Technická specifikace

Díky velikosti tohoto zařízení připravíte na jeden zátah 30 – 60 ml kávy, dále pak spotřebujete 10 – 15 g mleté kávy. Objem vody je pak 200 – 270 ml. Velkou výhodou je to, že přístroj je lehký. Neváží více než 200 g a tak ho můžete vzít kamkoliv potřebujete.

Jak Cafflano Compresso funguje

Jeho použití je opravdu jednoduché. Když si rozeberete přístroj na jednotlivé částí, snadno zjistíte, kam se má nasypat káva a kam patří voda. Zvolené množství kávy dejte do malého kalíčku, kde kávu pěkně upěchujte. Pak už jen stačí nasadit pruhledný díl, kam patří voda. Nezapomínejte na množství, aby vám káva nepřetekla. Nakonec použijte díl, kterým stlačujete vodu do kalíšku.

A malý zázrak je na světě. Vznikne vám menší množství dokonalé kávy, která je chuťově opravdu fantastická.

Výrobek je ekologický

Na své si přijdou i ti , kteří hledí na naši přírodu. Výrobek je ekologický a vyrobený z platu, který je jednak odolný, ale také citlivý k přírodě. Plast je bez bisfenolu a tedy i zdravotně nezávadný. Kromě této výhody se nenapájí ze elektrické sítě.

Už žádné papírové filtry

Každý zná klasickou překapávanou kávu, která byla jeden čas velmi oblíbená a mnoho lidí ji pije dodnes. Velké procento lidí také využívá moderní presovače. U Cafflano Compressa jde o takový kompromis. Jednak nabízí ještě lepší chuť kávy, než klasický překapávač, ale také je tento přístroj dostupný pro všechny. Vy si tak můžete každé ráno dopřát šálek skvělé a kvalitní kávy. Alternativou je pak AeroPress nebo French Press.

Cafflano Kompressa v kostce

Podívejte se na několik faktů, které vás jistě přesvědčí k tomu, abyste si dopřáli přístroj, který můžete vzít beze všeho i na výlet nebo dovolenou.

  • velmi lehký přístroj
  • nepotřebujete elektřinu
  • skvělá chuť i vůně kávy
  • stačí jen voda a mletá káva
  • přístroj je cenově dostupný
  • složíte ho do každého batohu
  • jednoduchý na čištění

Dopřejte si chutnou kávu, kdykoliv si vzpomenete. Jde to snadno a rychle a vy tak každý den můžete začit s plnými silami a notnou dávkou energie.

Hodnocení

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*