Ruční mlýnek na kávu Lodos Buclák

Mlýnek na kávu Lodos Buclák

Rádi si doma připravujete kvalitní kávu? Je pro vás její příprava rituálem a možná i tak trochu nutností? MIlujete kávu připravenou pomocí chemexu, AeroPressu a nebo french pressu? V tom případě doma jistě máte alespoň jeden mlýnek na kávu, který jste buď zdědili, či si ho sami zakoupili v dobách dávno minulých. Jelikož přesně tyto mlýnky na kávu patří mezi ty nejfunkčnější a nejodolnější. K elektrickým mlýnkům na kávu se tyto klasické ruční kávomlýnky rozhodně nedají přirovnat, protože u elektrického mlýnku zkrátka člověk postrádá ono kouzlo ručního mletí. Jeden takový poctivý ruční kávomlýnek představuje také mlýnek na kávu Lodos Buclák, který má klasický cibulový vzor a desetiletou záruku na celý mlecí mechanismus.

Jak mlýnek na kávu funguje?

Mlýnek na kávu Lodos Buclák je jedinečný v tom, že se uvnitř mlýnku ukrývají vysoce kvalitní strojky s pravými mlecími kameny, které jsou vyrobeny z kalené oceli a mají nastavitelnou hrubost mletí. Pokud budete mlýnek správě používat, jeho životnost vás rozhodně překvapí. Mimo jiné, který mlýnek se může pyšnit zárukou na mlecí mechanismus ve výši deseti let?

Vacuum pot

Čtěte také

Vacuum Pot vám vyčaruje luxusní kávu

Historie tohoto mlýnku na kávu

Česká společnost Lodos vyrábí tyto tradiční kávomlýnky již řadu let. Tento praktický pomocník má navíc vzor pravého cibuláku z Dubí. Tudíž skutečně skvěle ladí se všemi dalšími komponenty ze zlatě chromovaných kovů či tmavého dřeva. Uvnitř mlýnku se poté skrývá opravdová továrna na perfektně umletou kávu.

Proč jsou tyto mlýnky tak oblíbené?

Důvod je prostý. Ten, jenž miluje kvalitní kávu totiž ví, že ruční mlýnky, které mají kvalitní mlecí kameny, připraví mnohem lahodnější kávu než-li ty, které jsou například elektrické. Tyto mlýnky totiž kávu víceméně pouze přepalují, což na kávě každý kávový znalec jistě ihned pozná. Pokud tedy doma chcete vlastnit skutečný skvost, který bude navíc dokonale vypadat, je tento mlýnek na kávu tou pravou volbou.

Jak mlýnek funguje?

Vaší oblíbenou zrnkovou kávu stačí pouze nasypat do mlýnku a poté kávu několik minut melete a to až do té doby, než bude výsledná káva umleta přesně podle vašeho gusta.

Hodnocení

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*