Cafflano – ideální kávovar do práce i na cesty

Cafflano – ideální kávovar do práce i na cesty

Milujete kávu a chcete ji mít u sebe kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat? Stává se vám, že si chcete kávu uvařit, ale nemáte k dispozici vybavení pro její přípravu a rozpustnou si dávat nechcete? Preferujete kvalitní zrnkovou kávu, ale kávovar ani moka konvičku nemáte zrovna po ruce? Řešením je Cafflano®! Je to skvělý pomocník na nejen na cesty. Jeho skladné a kompaktní rozměry jistě oceníte v kanceláři, v autě, na cestě, v přírodě, ale i doma.

Co je to Cafflano® Klassic?

Jde o kávovar, který se skládá z pěti částí. Ty se jednoduše poskládají do sebe a díky tomu jsou velmi skladné a můžete si je bez problémů vzít opravdu kamkoliv.

Cafflano® navrhla americká firma Beanscorp, která má nyní pobočky také ve Velké Británii a Koreji a tři modely kávovarůCafflano® (Cafflano® Klassic, Cafflano® Kompact a Cafflano® Kompresso) a další produkty distribuuje do více než 80 zemí. Tyto produkty získaly také 12 různých mezinárodních ocenění. Kávovary Cafflano® jsou na trhu k dostání od roku 2013 a v poslední době přicházejí také k nám do České republiky.

K přípravě dobré a kvalitní kávy nepotřebujete žádné filtry, elektřinu ani žádné další vybavení. Stačí, když do nádobky s mlýnkem nasypete kávová zrna, ty namelete a následně v nádobce k tomu určené zalejete horkou vodou.

Model Cafflano® Klassic vyrábí díky zabudovanému snadno omyvatelnému filtru překapávanou kávu. Filtr i jednotlivé části tohoto kávovaru jsou navržené tak, aby do sebe dobře zapadaly, byly použitelné, kvalitní, dlouho vydržely a snadno se udržovaly čisté.

Cafflano – ideální kávovar do práce i na cesty

Cafflano® Klassic vám může dělat radost už dnes. Nyní za akční cenu!

Čím je vlastně Cafflano® tak originální a jedinečný?

Tento skladný a přenosný kávovar je populární pravděpodobně zejména proto, že se jedno přenosný a obsahuje opravdu vše, co potřebujete k přípravě dobré kávy.

Kávovar se snadno používá i umývá a k jeho použití stačí mít k dispozici horkou vodu a kávová zrna, nic víc k přípravě dobré kávy s tímto kávovarem není potřeba. Navíc jsou nádoby velké tak, aby přesně odměřovaly množství kávových zrn i vody.

French press

Čtěte také

Jak na French Press?

Je oblíbený díky kvalitnímu a odolnému zpracování. Při výrobě byly použity kvalitní materiály. Vestavěný mlýnek je plnohodnotný díky použití kvalitních mlecích kamenů. Filtr se snadno omývá a zpracování nádobky na hotovou kávu je odolné a pevné, a navíc se z nádoby káva snadno nalévá. Pokud člověk zrovna nemá k dispozici hrnek, může kávu pít přímo z nádoby, ve které je připravována.

A jak tedy na přípravu kávy v tomto kávovaru?

  1. Připravte si horkou vodu a svá oblíbená kávová zrna.
  2. Kávová zrna nasypte do mlýnku pomelte.
  3. Během mletí padá namletá káva přímo do filtru umístěného pod mlýnkem.
  4. Po namletí kávy sejměte mlýnek a připravte si horkou vodu do horní části mlýnku. Díky této části nemusíte vodu nijak odměřovat, je velká tak akorát pro přípravu jedné kávy. Nádobka má navíc praktický tvar a zobáček pro pohodlné nalévání, nehrozí tedy, že vodu omylem rozlijete kolem filtru.
  5. Z nádoby s horkou vodou začněte vodu pomalu lít do filtru s namletou kávou.
  6. Nechte kávu překapat přes filtr a poté filtr sejměte ze spodní nádoby s hotovou kávou.
  7. Káva je připravena k podávání. Je zcela na vás, zda si ji vychutnáte přímo z nádoby kávovaru Cafflano® Klassic nebo zda ji přelijete do hrnku.
  8. Po použití kávovaru všechny nádoby umyjte. Díky kvalitnímu zpracování a speciálně navrženému filtru se zařízení umývá opravdu snadno a bez problémů. Po umytí už stačí jednotlivé kávovaru poskládat zpět do sebe a kávovar si sbalit na jakýkoliv další výlet nebo cestu do práce nebo jej prostě a jednoduše vytáhnout doma, až opět dostanete chuť na dobrou kávu.
Hodnocení

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*