Konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R

Konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R

Ledová káva je velmi oblíbeným nápojem nejednoho z nás. Vychutnáváme si ji rádi zejména v letních měsících, kdy hledáme v ledové kávě vzpruhu a osvěžení zároveň. Někomu ovšem chuť lahodné ledové kávy chutná více i v zimě, kdy si velmi rádi dají například oblíbený coldbrew či tolik milované řecké frappé anebo espresso s trochou ledu. Výsledek, který na vás po osmi hodinách čeká v konvici pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi (MCPN-14R), si zamilujete. Mimo jiné s touto konvici připravíte až 8 šálků, které ve vaší chladničce vydrží až 3 dny.

Jak konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi (MCPN-14R) funguje?

Konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi (MCPN-14R) funguje na velmi prostém principu. Stačí jen, když konvici naplníte vaší oblíbenou kávou, kterou předtím umelete na jemno či na hrubo a zalijete ji studenou vodou. Kávovar poté uložíte na osm hodin do lednice, kde dojde k famózní extrakci, která poté potěší vaše mlsné jazýčky. Do takto fantastické kávy poté stačí přidat pouze pár kostek ledu.

French press

Čtěte také

Jak na French Press?

Tento typ konvice, která se dá pořídit za zhruba 800 Kč, nabídne možnost přípravy až 8 šálků ledové kávy najednou. Tu si poté můžete vychutnávat po celé tři dny. Kvalitní tepluodolné sklo a také pevné plasty se postarají o to, že vám výrobek bude vyhovovat po všech stránkách. Díky vestavěnému filtru vám navíc odpadne povinnost dokupovat papírové či dokonce bavlněné filtry.

Historie Konvice pro přípravu ledové kávy HarioMizudashi MCPN-14R

Všichni kávomilci se vždy snažili o to, aby nalezli, co možná nejlepší způsob přípravy kávy, a to nejen té, která se připravuje a následně servíruje horká. Ti, kteří milovali již tehdy chuť lahodné ledové kávy, vymysleli způsob, jakým si svůj oblíbený nápoj připravit. Dnes tento způsob můžete na vlastní kůži využít také vy sami. Japonská značka Hario, od které pochází i tato konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R vás přesvědčí o tom, že na přípravě této kávy, rozhodně není nic složitého.

Proč je konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R tak moc oblíbená?

Konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R je vyrobena z kvalitního tepluodolného skla a také pevných plastů, které vám dají možnost připravit si až 8 šálků výtečné ledové kávy. Díky vestavěnému filtru navíc není potřeba vůbec dokupovat bavlněné ani papírové náhradní filtry. Díky tomu si tak svou lahodnou kávu, kterou připravíte za studena, můžete vychutnávat donekonečna. Oblíbený je tento přístroj také z toho důvodu, že za jeho pomoci lze připravit až 8 šálků kávy najednou. Kávu je poté možné ve své lednici skladovat i 3 dny. Kvalitní značka Hario, která má své kořeny v Japonsku, vám zajistí dokonalý komfort při přípravě vaší kávy za každých okolností.

Konvice pro přípravu ledové kávy Hario Mizudashi MCPN-14R za neodolatenou akční cenu.

Návod na přípravu lahodné ledové kávy

Postup přípravy samotné ledové kávy je velmi jednoduchý. Pokud se obrníte trpělivostí a vydržíte čekat maximálně 8 hodin na výslednou chuť ledové kávy, který se během této doby bude extrahovat ve vaší lednici, odměnou vám bude dokonalá chuť kávy, která vás v létě osvěží a v zimě zase probudí vaše smysly. Níže najdete recept na ledovou kávu.

Ledová káva a její příprava

  • Vložte 80 gramů najemno umleté kávy do sítka.
  • Zalijte sítko studenou vodou, a to do jeho půlky.
  • Poté nechte celý přístroj odpočinout ve vaší lednici, kde bude probíhat zhruba osmihodinová extrakce. Vše samozřejmě závisí na tom, o jakou výslednou chuť kávy projevíte zájem. Po více jak 8 hodinách se do samotné kávy začnou vylučovat různé třísloviny a také hořčiny, které nemusí být někomu příliš po chuti a mohou negativně ovlivnit chuť kávy.
  • Po samotném louhování stačí vyjmout sítko s mletou kávou.
  • Kávu lze spotřebovat od zhruba 3 dnů.
Hodnocení

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*